اخبار و مقالات پوکت

اشنایی با آکواریوم پوکت

در سفر به جزیره شگفت انگیز پوکت با منطقه ای اشنا میشوید که به آکواریم پوکت معروف است، این آکواریم آنقدر بزرگ است که میتوانید با لباس غواصی در ان شنا کنید و از نزدیک ماهی ها، مرجانها و موجودات آبزی را ببینید و لمس کنید. البته حواستان باشد کدامهارا لمس میکنید!

16 اسفند 1396

پوکت جزیره رویایی

حتما اسم مجسمه بودای بزرگ را شنیده اید این مجسمه در پوکت جزیره ای زیبا و شگفت انگیز واقع در تایلند قرار دارد

22 بهمن 1396

جزایر فی فی تایلند

اگر به پوکت سفر کردید بازدید از جزایر فی فی را از قلم نی اندازید این منطقه از شگفت انگیزترین جاذبه های دیدنی دنیا به شمار میرود.

30 دی 1396

هتل سنترا گراند ریزورت در پوکت (Centara Grand Beach Resort)

پوکت برای گردشگری بسیار ساخت یافته است، فکر همه جا را کرده اند و به خوبی میدانند گردشگران چه چیزی را دوست دارند، همان را در پوکت اماده خواهید دید، هتل های پوکت همگی با استانداردهای بالایی طراحی شده اند و البته چون تعداد انها زیاد است گاهی باعث سردرگمی...

30 دی 1396

هتل فیشرمنز هاربر پوکت (Fishermen’s Harbour Urban Resort)

منطقه پاتونگ پوکت برای گردشگران بسیار محبوب است زیرا به ساحل این شهر که جاذبه اصلی پوکت است نزدیک است، در این منطقه هتلهای فراوانی ساخته شده اند که انتخاب را برای مسافرین متنوع کرده است یکی از بهترین هتل های این منطقه هتل فیشرمنز هاربر پوکت (Fishermen’s...

30 دی 1396

جزایر فی فی در پوکت

نمی‌شود به پوکت سفر کنید و سری به جزایر فی فی نزنید، این 6 جزیره در فاصله 1 ساعتی از پوکت واقع شده اند و با قایقهای تندرو در دسترس گردشگران هستند، این مناطق که خیلی خلوتتر هستند برای یک گردش به دور از شلوغی دیگر جاذبه های گردشگری پوکت فوق العاده هستند.

30 دی 1396

هتل ایبیس پوکت (ibis Phuket Patong)

هتل های پوکت آنقدر فراوان هستند که مطالعه آنها ممکن است مدتها زمان از شما بگیرد و در آخر هم با این همه تنوع، انتخاب را سختتر کند، ما چند هتل را برایتان انتخاب نموده و در این مطلب و مقالات بعدی به انها خواهیم پرداخت، در ابتدا یک هتل 3 ستاره خوش قیمت با نام...

30 دی 1396

پارک آبی اسپلش جانگل پوکت

پوکت از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. پارک آبی اسپلش جانگل پوکت (Splash Jungle Water Park Phuket)، یکی از برترین جاذبه‌های تور پوکت برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است.

28 مهر 1396

جزیره پوکت

در تور پوکت با جزیره‌ای روبرو خواهید شد که بسیار زیبا و دیدنی است. در این مقاله شما را با تاریخچه، آب و هوا، اقتصاد و تعدادی از جاذبه‌های برتر این جزیره را به شما معرفی خواهیم کرد.

16 مهر 1396

فستیوال گیاهخواران پوکت در تایلند

فستیوال گیاهخواری پوکت تایلند که به فستیوال خدایان نه امپراتوری (Nine Emperor Gods) یا فستیوال کین جی (Kin Jay Festival) نیز معروف است، یکی از رویدادهای سالانه تائو است که نخست بطور عمده بین جامعه چینی‌های تایلند و حوالی جنوب شرق آسیا مرسوم بود.

17 مرداد 1396

آکواریوم زیر آب پاتایا

این آکواریوم بزرگ در شهر پتاتایا با تونل شیشه‌ای بزرگی که دارد می‌تواند یک پیاده‌روی منحصربه‌فرد را با نمایی از کوسه ها و ماهی‌ها و سفره ماهی‌های بزرگ برای شما فراهم کند.

7 مرداد 1396

ماجراجویی در پوکت

جزیره پوکت (phuket)، یکی از برترین جزایر کشور تایلند برای بازدید می‌باشد. این جزیره توریستی در کشور تایلند، برای گردشگران خود تورهایی را برای تجربه ماجراجویی در نظر گرفته است.

3 مرداد 1396

جزیره پوکت برای سفر

جزیره پوکت (phuket)، یکی از برترین جزایر کشور تایلند برای بازدید می‌باشد. شن‌های سفید و غواصی در آب های تمیز از  بهترین جاذبه‌های این جزیره در کشور تایلند هستند.

3 مرداد 1396