13 پروژه اداره کل راهداری خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: این طرح ها شامل بهسازی و آسفالت راه های روستایی، روکش آسفالت جاده ها، ایجاد استراحتگاه و اصلاح نقاط حادثه خیز است.

13 پروژه اداره کل راهداری خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

بدیعی مقدم اضافه نمود: همزمان با هفته دولت، پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی محور چناران به طول سه کیلومتر همچنین بهسازی و آسفالت راه روستایی ارکان در شهرستان بجنورد به طول 6 کیلومتر به بهره برداری می رسد.

وی توضیح داد: پروژه آسفالت راه روستای گریوان، ملاغلام حسین، نیستانی به طول یک کیلومتر، آسفالت راه روستای رختیان به طول سه کیلومتر و بهسازی و روکش آسفالت محور گرمه، سنگ سوراخ به طول 8.3 کیلومتر از دیگر طرح های قابل افتتاح در هفته دولت سال جاری است.

بدیعی مقدم اظهار کرد: بهره برداری از پروژه ایجاد استراحتگاه موقت در محور گرمه به سنگ سوراخ به مساحت 400 مترمربع نیز در هفته دولت شروع می گردد.

وی با اشاره به بهره برداری از پروژه اجرای روکش آسفالت گرم بخش هایی از محور سنخواست به بجنورد به طول چهار کیلومتر گفت: پروژه روکش آسفالت گرم بخش هایی از محور جاجرم به امیرآباد به طول چهار کیلومتر نیز این هفته به افتتاح می رسد.

وی، ساخت مسیر و اصلاح نقطه حادثه خیز پیچ قراجه رباط شوقان، روکش آسفالت محور خرتوت به طول چهار کیلومتر، روکش آسفالت محور فرعی شهرآباد نیروی هوایی به طول هشت کیلومتر، بهسازی واجرای روکش آسفالت روستای توتلی به قاولقا به طول حدود 2.7 کیلومتر و روکش آسفالت محور عباس آباد به اسفید به طول 9 کیلومتر را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت در استان مطرح کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح ها را تسهیل تردد، کاهش خطرات ناشی از تصادف و کاهش مصرف سوخت در ترددهای جاده ای بیان نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "13 پروژه اداره کل راهداری خراسان شمالی به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 پروژه اداره کل راهداری خراسان شمالی به بهره برداری می رسد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید