10 سرگرمی زمستانی

زمستان فرصت‌های زیادی برای سرگرمی در فضای باز فراهم می‌کند ! البته اسکیت و اسکی در میان محبوب‌ترین حیوانات هستند ، اما فعالیت‌های بیشتری را بررسی می‌کنند . بعضی از آن‌ها واقعا ً چالش برانگیز و کمی خطرناک هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط یک سرگرمی ساده هستند ! می‌خواهید کدام یک را امتحان کنید ؟

10 سرگرمی زمستانی

10. اسکیت
در میان محبوب‌ترین فعالیت‌های زمستانی در سرتاسر دنیا ! در شهرها ، افراد محلی و مهمان ‌ها می‌توانند پیست‌های اسکی رنگارنگ و سرگرم‌کننده را انجام دهند که در آن‌ها موسیقی ، داغ و شاد به دور خود می‌چرخند . حتی شهرک‌های آفتابی مانند سن دیگو نمی‌تواند در طول دوره کریسمس در یک سالن هاکی روی یخ مقاومت کند !
کی باید رفت ؟
معمولا ً شهرها را در ماه نوامبر نصب می‌کنند و سراسر زمستان آن‌ها را در اختیار دارند . در همین حال ، دریاچه‌ها و دریاچه‌ها یخ زده نیز یک گزینه هستند .
9. Luge
ورزش یکی از محبوب‌ترین متعصبان است . در یک سرعت باد ، مسیر را به پایین بغلتانید . تازه‌کارها سورتمه بزرگ‌تر می‌گیرند و مجبور نیستند سرشان را پایین بیاورند ، بنابراین خطرناک و ترسناک نیست .
کجا بروم ؟
در کانادا ، اتریش ، فرانسه ، آلمان ، لیتوانی ، ایتالیا ، سوییس ، ژاپن ، ایالات‌متحده آمریکا و کشورهای دیگر ، مقادیر فراوانی ، luge و اسکلت در کانادا ، اتریش ، فرانسه ، لیتوانی ، ایتالیا ، نروژ ، سوییس ، ژاپن و کشورهای دیگر پیدا کنید .
8. به snowmobiling در آلاسکا بروید .
این فعالیت همچنین افراد گرسنه و گرسنه را جذب می‌کند . تنها چیزی که نیاز دارید زمین وسیعی است که در لایه ضخیمی از برف پوشانده شده‌است . دره Matanuska - Susitna در آلاسکا به خوبی برای این کار کار می‌کند . و همچنین تورهای راهنما وجود دارند ، به طوری که مبتدیان نیز می‌توانند یک انفجار داشته باشند .
چرا به آنجا بروی ؟
تورها می‌توانند سفارشی شوند و شامل ماهیگیری ، عکاسی حیات وحش و دیدن چراغ‌های شمال شوند .
7. بازی هاکی روی یخ
ورزش سخت است اما می‌تواند بسیار چالش برانگیز و سرگرم‌کننده باشد . در کانادا همه هاکی روی یخ بازی می‌کنند ، حتی جاستین بیبر . معمولا ً اسکیت روی یخ ترجیح داده می‌شود ، اما حتی شما با یخ بر روی آن ، برای بازیکنان مشتاق مناسب است .
کجا بروم ؟
برای دیدن یک مسابقه حرفه‌ای ، به کانادا یا آمریکا بروید ، جایی که ورزش‌کاران با خون مبارزه می‌کنند و هواداران در بین حیوانات وحشی هستند .
6. Dogsledding ( گرینلند ) در (گرینلند )
توریست‌ها می‌توانند با اسکی یا اسکی در گرینلند سفر کنند ، اما هیچ چیز قابل‌مقایسه با سنت قدیمی سگ نیست . سگ‌ها بهترین دوستان هستند و یک تجربه فراموش‌نشدنی از پیوستن به نیروها است . علاوه بر این سگ‌های قابل پرستش سخت کار می‌کنند تا درجه‌حرارت سرد و سرد شود . علاوه بر این سگ‌ها می‌دانند که سگ‌ها خیلی لاغر هستند و به آنجا نمی‌روند .
چرا به آنجا بروی ؟
Mushing یک هنر واقعی در گرینلند است - شما نه تنها سفر هیجان انگیزی را از طریق محیط عالی تجربه خواهید کرد ، بلکه یاد خواهید گرفت که چگونه سگ‌های سورتمه را پرورش دهید - این یک تجربه هیجان‌انگیز است .
5. یک تفریحگاه و پیست اسکی انتخاب کنید .
یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های زمستانی هر جایی که شما دامنه کوهستانی دارید ، مناطق اسکی و دهکده‌های اسکی پیدا خواهید کرد . در طول روز ، یک نوشیدنی گرم خوب و شام را در جلوی یک مکان آتش‌سوزی در شب قرار دهید . چه انفجاری !
کجا بروم ؟
سوییس ، اتریش ، فرانسه ، ایتالیا ، جمهوری‌چک ، اسلوواکی در اروپا و همچنین آمریکا و کانادا .
4. Snowboarding
اکنون این فعالیت به همراه اسکی می‌رود ، اما کمی چالش برانگیزتر است . با این حال ، لازم نیست که فرد حرفه‌ای باشد و بیشتر مردم این جایگزین را برای اسکی امتحان کنند و متوجه شوند که گاهی اوقات حتی جالب‌تر و هیجان‌انگیزتر است .
کجا بروم ؟
همه پیست‌های اسکی و روستاهای اسکی وجود دارند که مهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند .
3. برف سفید
یک فعالیت افراطی و فوق‌العاده سرد دیگر ، که یک هیبرید پاراگلایدینگ ، است . اکنون فرد باید شجاع و مشتاق یادگیری باشد - این یک فعالیت خطرناک است که نیازمند آموزش است.
کجا بروم ؟
یک مدرسه kiting در Obertauern اتریش وجود دارد که توسط معلمان باتجربه و همچنین فضای باز و همچنین یک لایه ضخیم برف آموزش می‌دهد .
2. پرش با اسکی در Steinach ، آلمان
اکنون ورزش فقط برای حرفه‌ای‌ها خطرناک است . اما هیچ‌کس به دنیا نیامده که بداند چطور این کار را بکند ، درست است. کاری که شما انجام می‌دهید این است که به سمت یک مرکز بیرونی بروید ، جایی که شما به طناب و زمین متصل هستید و ایمن روی زمین قرار دارید ،
بعد از یک پرش با اسکی 150 متر پرش ارتفاع !
چرا به آنجا بروی ؟
این مرکز دوره‌های مختلفی ارائه می‌دهد ، اما شما باید پیشاپیش رزرو کنید .
1. از Preda به Bergun ، سوئیس حرکت کنید .
در فاصله 6 کیلومتری این طولانی‌ترین دویدن floodlit در اروپا است ! بازدید کنندگان با قطار به Preda می‌آیند ، که یک سواری بسیار زیبا نیز فراهم می‌کند . و بعد به شیار برخورد می‌کنند ، جایی که اسلاید بی وقفه داشته باشند .
چرا به آنجا بروی ؟
این فعالیت یک تجربه واقعا ً هیجان‌انگیز و فراموش‌نشدنی را فراهم می‌کند !

به "10 سرگرمی زمستانی" امتیاز دهید

1 کاربر به "10 سرگرمی زمستانی" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با 10 سرگرمی زمستانی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید