10 راه برتر دیدن بارسلونا مانند یک محلی

بارسلونا یکی از شهرهای مورد علاقه من در جهان است , اما بیشتر و بیشتر , این شهر نام یک شهر دیگر در اسپانیا است . واقعا ً شرم آوره , چون خیلی بیشتر از سواحل و زندگی شبانه . حتی اگر اسپانیایی در عوض بیرون بروید و کاوش کنید!

10 راه برتر دیدن بارسلونا مانند یک محلی

این پیشنهادها من برای ده راه برای بازدید از بارسلون فراتر از کلیساهای جامع , سواحل و شلوغ‌ترین خیابان‌های است .
از ساحل دور شو
بیشتر مردم برای سواحل خود به بارسلونا می‌آیند و سواحل واقعا ً خوبی دارند . اما به خودت اجازه نده البته , این یک راه ساده از لا روسا و از بسیاری از هتل‌های شهر است , اما شما متوجه خواهید شد که این هتل شلوغ و شلوغ می‌شود - و در هر دو دقیقه مورد آزار و اذیت کننده‌ها قرار می‌گیرد . با این حال اگر شما بیشتر از مرکز شهر دور شوید جمعیت محلی بیشتری را در مورد خود بازی کنید . نه تنها از اکثر فروشندگان فرار می‌کنید , بلکه فضای زیادی برای پخش حوله و یا بازی فوری والیبال دارید . اگر کمی وقت دارید می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید , اما به راحتی می‌توانند سوار اتوبوس و شبکه‌های مترو شوند .
یه غذای خوش رو بخور
او را دوست دارم هر کس مکان مورد علاقه خود برای صرف غذا را دارد , مال من کمی بالاتر از میدان ‌های موازی است . در آنجا تعدادی از مکان‌های مختلف وجود دارند که در اسپانیایی و هر راسی در این منطقه تخصص دارند . به این معنی که شما می‌توانید یک مشت گاز مختلف امتحان کنید و هنوز هم با یک وعده غذای ارزان پر کنید ! یکی دیگر از جاهایی که مورد علاقه من است این مکان می‌تواند شلوغ باشد , اما جای خوبی است که گروهی از دوستان را باخود به خرید و خرید دوره‌ای از شام‌های اسپانیایی و بطری‌ها می‌کشد .
بازدید از زندان
این صومعه بالاتر از بارسلون قرار دارد و سفر روز بزرگی است که با گردشگران و محلی‌ها بسیار محبوب است . این مکان یک مکان زیارتی مهم برای بسیاری از مردم است اما فراتر از جنبه‌های مذهبی آن مکان مکان خوبی برای پیاده‌روی است . دیدن منظره اطراف در طلوع خورشید باور نکردنی است - اما واقعا , مهم نیست که چه زمانی از روز است . نگران نباشید
فتح کوه مون,
به دلیل اشکال نامنظم ساختمان‌ها در بارسلون - و روشی که بر روی یک تپه کوچک ساخته می‌شود, آن را به چندین لایه می‌دهد - شگفت‌انگیز است که نمای خوبی از شهر بدست آورد . بسیاری از مردم عاشق این هستند که اگر قایق را به دریا ببرید اما شخصا ً ترجیح می‌دهم که بارسلونا را از بالا تماشا کنم . با این حال شما نیازی به پرداخت بابت نوشیدنی‌های گران‌قیمت در هتل w ندارید. به خاطر منظره تپه‌ای در منطقه , تعدادی از مکان‌های مختلف وجود دارند که می‌توانید از یک منظره عالی بازدید کنید - در واقع , درست در مرکز شهر شما می‌توانید کوه مون را برای یک منظره زیبا بالا بیاورید ! هم چنین جایی عالی برای پیک‌نیک وقتی هوا گرمه .
بازاریابی بازار
بارسلونا فروشگاه‌های خرده‌فروشی زیادی دارد که می‌توانید پول خود را خرج کنید و برای تعدادی از مارک‌های بین‌المللی تهیه کنید . و البته بسیاری از مسافران از بازار نمادین این بازار بازدید خواهند کرد . اما تعدادی بازارهای کوچک‌تر در اطراف شهر وجود دارند که مسافران می‌توانند همه چیز را از غذا تا لباس و بیشتر پیدا کنند و گاز بگیرند و مردم را تماشا کنند که در بازارها یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه فرهنگ محلی است ! یکی از معروف‌ترین بازارهای کهنه فروشان ( و یکی از قدیمی‌ترین بازارهای کهنه فروشان در اروپا ) است . یا به نوک برج سنت آنتونی (الانتونی ) حتی اگر درست در مرکز شهر واقع شده‌باشد .
اغلب افراد محلی به دنبال معامله خوبی با مواد غذایی و مواد غذایی دیگر هستند .
6 . یک گردش دوچرخه‌سواری در شهر برگزار کنید
بارسلونا یک شهر بزرگ است که در اطراف آن راه می‌رود ، اما شهری بزرگ است که با پا درگیر است . به جای محدود کردن خودتان به محله گوتیک مانند بسیاری از توریست‌ها ، چرا یک تور دوچرخه‌سواری را انتخاب نمی‌کنید ؟ تور رایگان دوچرخه در بارسلونا شما را به بهترین مکان‌ها در شهر می‌برد و همچنین تاریخچه مکان‌هایی را که شما می‌بینید را به شما می‌گوید ( اما نگران نباشید ، آن‌ها برای همه سطوح شایستگی مناسب هستند ) . بیشتر راهنماهای آن‌ها در شهر زندگی می‌کنند و شهر را دوست دارند ، بنابراین اگر شما به دنبال توصیه‌هایی برای خوردن و یا چیزهای دیگر در طول سفر هستید ، قطعا ً می‌توانند به شما کمک کنند . و بهترین قسمت از همه اینها؟ اگرچه انعام مورد قدردانی قرار می‌گیرند ، تور و اجاره دوچرخه از نظر فنی آزاد هستند ، به این معنی که می‌تواند برای یک گردش نسبتا ً ارزان‌قیمت ساخته شود .

اخبار و مقالات مرتبط با "10 راه برتر دیدن بارسلونا مانند یک محلی"

تایلند را می توان جزو سه مقصد گردشگری محبوب ایرانی ها دانست که انتخابی بی دلیل هم نیست. سواحل پر تعداد، آب های شفاف، جزایر زیبا با طبیعتی بکر و فرهنگ خاص که نمود آن در معابد بودایی مشهود است از این کشور مقصدی عالی برای سفر ساخته اند.

به "10 راه برتر دیدن بارسلونا مانند یک محلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با 10 راه برتر دیدن بارسلونا مانند یک محلی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید