کعبی: جدایی سرجیو خبر شوکه کننده ای بود، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم

عقیل کعبی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، جدایی پائولو سرجیو را اتفاقی شوکه کننده برای زردپوشان دانست.

کعبی: جدایی سرجیو خبر شوکه کننده ای بود، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم

عقیل کعبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به جدایی پائولو سرجیو از صنعت نفت آبادان گفت: خبر جدایی این مربی واقعاً برای ما شوکه کننده بود. قرار بود سرجیو حفظ گردد، ولی باشگاه نمی توانست مبلغ موردنظر این مربی را پرداخت کند. پولی که سرجیو از التعاون خواهد گرفت قابل قیاس با دستمزد این مربی در صنعت نفت نیست. باشگاه هم کوشش کرد تا این مربی را حفظ کند، ولی سرجیو در نهایت جدا شد و من بابت این اتفاق ناراحت شدم.

وی در پاسخ به این پرسش که برای فصل آینده گزینه داخلی برای صنعت نفت بهتر است یا خارجی، مطرح کرد: در این زمینه مسئولان باشگاه تصمیم گیرنده هستند و باید دید برنامه ها و اهداف باشگاه چیست و قرار است چه تیمی برای فصل آینده بسته گردد. امیدوارم یک مربی خوب به صنعت نفت بیاید و نتایجی بگیرد که طرفداران هم شادمان شوند.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص اینکه آیا قصد ماندن در صنعت نفت را دارد یا خیر، توضیح داد: قرارداد من تمام شده است و عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارم. لیگ برتر تازه تمام شده است و تکلیف خیلی از تیم ها هم معین نیست. برای من شرایط تیمی که در آن بازی می کنم، مهم است و امیدوارم در نهایت یک تصمیم خوب بگیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 4 مرداد 1398 شناسه مطلب: 375

به "کعبی: جدایی سرجیو خبر شوکه کننده ای بود، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبی: جدایی سرجیو خبر شوکه کننده ای بود، عجله ای برای تصمیم گیری ندارم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید