پیغام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد شروع جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس، بر پایمردی و ایستادگی ملت ایران بر دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تاکید نمود.

پیغام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرنگاران، متن پیغام محمد رضا پورمحمدی به توضیح زیر است:

دوران سراسر شور و شعور هشت ساله دفاع مقدس، نماد غیرت، عزت و سلحشوری ملتی است که با اقتدار تمام در مقابل زیاده خواهی قدرت های شرق و غرب ایستاد و در راه دفاع از آرمان ها و ارزش های والای خود، با اتکا به سلاح ایمان و خودباوری از هیچ کوششی دریغ نکرد.

ملت بزرگ ایران، در دهه اول انقلاب و مقطع سرنوشت ساز پیروزی و استقرار جمهوری اسلامی، جلوه های زیبایی از ایثار و فداکاری را به نمایش گذاشتند و دفاع مقدس را به یکی از افتخارات ماندگار تاریخ ایران به ثبت رساندند.

انقلاب اسلامی ایران به برکت این فرهنگ ایثار و شهادت و با تاسی از آموزه های حیات بخش نهضت عاشورا و مجاهدت های امام راحل و شهیدان والامقام دفاع مقدس، دهه چهارم خود را با سربلندی در آزمون های سخت و سخت پشت سر گذاشته و با شتاب روزافزون در راستا توسعه و پیشرفت گام برمی دارد.

ملت ایران در مقطع کنونی نیز همانند دوران دفاع مقدس، با اقتدار، صلابت، هوشمندی و بصیرت، آماده دفاع از کیان و آرمان انقلاب و در هم شکستن توطئه های بدخواهان است و به اراده الهی، پیروزی نهایی از آن این مردم خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بویژه شهدای والامقام لشکر همواره پیروز عاشورا و شهدای استان آذربایجان شرقی، ایثار و مجاهدت های خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز را قدر می نهم و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت به این عزیزان را که بحق صاحبان اصلی انقلاب هستند، خواستارم.

محمدرضا پورمحمدی

استاندار آذربایجان شرقی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 4 آبان 1398 شناسه مطلب: 561

به "پیغام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید