هزینه بلیت هواپیما تایلند

برای این که به کشور تایلند سفر کنید، باید اول به شهر بانکوک سفر کنید. شهر بانکوک دارای دو فرودگاه قدیمی و جدید است و در حال حاضر تمامی پروازهای بین المللی از فرودگاه جدید Suvarnabhumi Airport انجام می‌گیرند.

هزینه بلیت هواپیما تایلند

فاصله هوایی تهران تا بانکوک مستقیم ۷ ساعت است و با توجه به ۳.۵ ساعت اختلاف ساعت ٬ اگر از فرودگاه امام IKA تهران ساعت ۸ صبح پرواز داشته باشیم ساعت ۶.۵ عصر همانروز در فرودگاه جدید BKK بانکوک فرود خواهیم آمد. و تا خروج از فرودگاه و تحویل اتاق هتل در بانکوک ساعت ۸ شب خواهد شد. پس در برنامه ریزی روز اول سفر تایلندتان این نکته را در نظر داشته باشید. علاوه بر بانکوک، در شهر چیانگ مای در شمال تایلند و هم چنین در جزیره پوکت، فرودگاه بین المللی وجود دارد و تای ایر Thai Air خط هوایی ملی تایلند است. برای این که یک سفر با برنامه ریزی کامل را تجربه کنید به شما توصیه می‌کنیم تور تایلند را انتخاب نمایید.

قیمت ویزا و بلیط رفت و برگشت به تایلند

بلیط + ویزا تایلند با هواپیمایی ماهان 500 هزار تومان به بلا است.

بلیط + ویزای تایلند با هواپیمایی قطر ایرویز 700 هزار تومان به بالا است که بستگی به کلاس پروازی نیز دارد

انتقال از فرودگاه تا شهر بانکوک

برای انتقال از فرودگاه بانکوک به شهر میتوان از اتوبوس ٬ مترو و تاکسی وخط ترن هوای استفاده کرد اتوبوسهای اکسپرس در سه رنگ سبز ٬ آبی و زرد مسافران را جابجا میکنند که تا بانکوک از ۳۵ تا ۱۵۰ بات برای هر نفر ورودی دریافت می کنند و اتوبوسهای خط زرد برای پاتایا و شهر نونگ خایی سرویس دارند. تاکسی ها با حدود ۲۰۰ الی ۴۰۰ بات شما را تا مرکز بانکوک از شما دریافت می‌کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "هزینه بلیت هواپیما تایلند"

البته سفر به تایلند دلیل نمیخواهد همه این کشور را میشناسند و ممکن است بارها به آن سفر کرده باشند، اما در ادامه قصد داریم چند مورد از 

تایلند جاذبه های طبیعی و سواحل فوق العاده ای دارد که زیباترین انها در جزایر این منطقه هستند، در ادامه جزایر شگفت انگیز تایلند را معرفی خواهیم کرد.

تست کردن انواع غذاها مخصوصا اگر بدانید که با چه موادی پخته شده اند بسیار لذت بخش است غذاهای تایلند را بیشتر بشناسیم.

تایلند یکی از سرسبزترین کشورهای جهان، پر از جاده های سرسبز و سواحل زیبا می باشد که این ویژگی ها این کشور را جز جذابترین ها برای سفر قرار میدهد.

به "هزینه بلیت هواپیما تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "هزینه بلیت هواپیما تایلند" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هزینه بلیت هواپیما تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید