نرفتن قایقرانان به اردوی تایلند ربطی به بخشنامه وزارت ورزش ندارد

ایرج اقلیمی در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پیش از این اعلام کرده بودید که تیم قرار است نیمه مردادماه به اردوی تایلند برود و آیا دلیل لغو این اردو با بخشنامه ابلاغی وزارت ورزش مبنی بر لغو اردوهای غیر ضروری ارتباطی دارد گفت: قرار بود 16 مرداد راهی تایلند شویم تا قبل از بازیهای آسیایی در آنجا اردو داشته باشیم اما دعوت نامه تایلند نیامد. ما حتی بلیط ها را هم گرفتیم اما تایلند جواب نداد به هر حال یک سری اردوها و برنامه های برون مرزی برای تیم لازم بود اما این اتفاق نیافتاد.

نرفتن قایقرانان به اردوی تایلند ربطی به بخشنامه وزارت ورزش ندارد

وی افزود: این مسئله باعث شده تا تصمیم بگیریم تنها چند روز زودتر به جاکارتا برویم. البته تنها دو سه روز است چرا که خیلی زود هم برویم به درد نمی خورد و شاید قایق نداشته باشیم. از آن سو در محل مسابقات ما رقابتهای دیگری مانند دراگون بت هم برگزار می شود و شاید نتوانیم در آنجا تمرین کنیم به همین دلیل زودتر رفتن ما خیلی توفیقی برای ما ندارد.

سرمربی تیم کایاک آبهای آرام خاطرنشان کرد: ما در اکثر رشته ها شانس مدال داریم و تلاش می کنیم مدالهای خوبی بگیریم . چهار سال قبل مدالهای خوبی در قایقرانی آبهای آرام گرفتیم امسال تلاش می کنیم هم مدال بیشتری بگیریم و هم رنگ آنها را بهتر کنیم. در شرایط فعلی که رقبایی مانند قزاق و چین و ژاپن هم بسیار خوب کار کرده اند پیش بینی دقیق مدال کار آسانی نیست.

وی ادامه داد: ما تنها تغییراتی در ترکیب تیم خواهیم داشت البته این تغییر داخلی است و مربوط به نفرات نیست. باید به جاکارتا برویم و با بررسی شرایط رقبا ترکیب بچه ها در مواد مسابقاتی را تغییر دهیم.

وی در انتها ترکیب تیم در بخش کایاک آبهای آرام را اعلام کرد و گفت: در بخش پسران 6 قایقران به جاکارتا اعزام می شود و در بخش دختران 6 نفر پسران علی آقا میرزایی، محمدرضا طالبیان، امین بوداغی، ایمان قویدل، امید احمدی و پوریا شریفی و در بخش دختران آرزو حکیمی، هدیه کاظمی، الناز شفیعیان، آتنا رئوفی، پریسا محمدزاده و مرجان کرمجانی راهی جاکارتا خواهند شد.

منبع: mehrnews.com

به "نرفتن قایقرانان به اردوی تایلند ربطی به بخشنامه وزارت ورزش ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرفتن قایقرانان به اردوی تایلند ربطی به بخشنامه وزارت ورزش ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید