آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)

برای گشت و گذار در پاتایا نیاز به وقت زیادی دارید، زیرا جذابیت های این شهر بسیار زیاد است، یکی از این جاذبه های گردشگری محبوب مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm) است که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)

مزرعه گوسفند پاتایا از دیدنی های تایلند، در 8 ژوئن 2013 افتتاح شد . ساخت این مجموعه توسط کمپانی چانگ سیام بوده است. ساختمان های فانتزی زیبایی همچون طویله ، آسیاب بادی به سبک هلندی و اصطبل. می توانید اسب سواری کنید و با انواع حیوانات اهلی عکس بگیرید. اینجا مکانی بسیار عالی برای عکاسی است. گذراندن روزی شاد و مفرح و لذت بردن کودکان را در این مجموعه را تضمین می کنیم. بچه ها همچنین می توانند در پارک بازی که در این مجموعه وجود دارد ، بازی کنند.

مزرعه پرورش گوسفند پاتایا یکی از دیدنی های پاتایا ست که به منظور تفریح خانواده ها ساخته شده است . برای رفتن به اینجا می توانید تور آن را از دکه های فروش تور داخلی بخرید. در این مجموعه رستوران، مرکز استیک، مرکز برگر وجود دارد. حتی یک بازار کوچک شناور در این مجموعه خواهید دید که می توانید انواع محصولات لبنی و خوراکی گوسفندان و حتی سوغاتی بخرید . اگر چه این مزرعه بیشتر محبوب تایلندی هاست ولی اخیرا مورد استقبال گردشگران تور پاتایا نیز قرار گرفته است.

ساعت بازدید از مزرعه گوسفند پاتایا: 9 صبح تا 7 عصر

هزینه بازید از مزرعه گوسفند پاتایا

  • بزرگسالان 50 بات
  • کودکان 20 بات
  • کودکان زیر 110 سانتی متر قد: رایگان
اخبار و مقالات مرتبط با "آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)"

در سفر به پاتایا احتمالا اولین جایی که خواهید دید، فرودگاه بین المللی پاتایا (U-Taphao) است که البته از ایران هم با پرواز ماهان می‌توانید مستقیم به این شهر سفر کنید، در ادامه در مورد فرودگاه بین المللی پاتایا خواهیم گفت و نحوه دسترسی به آن، با ما همراه باشید.

برای استراحت و گذران وقت هیچ جایی بهتر از سواحل پاتایا تایلند نیست، اما این همه جاذبه این شهر نیست، در پاتایا جذابیت های مختلفی وجود دارد که در دامه مهمترین آنها را خواهیم شمرد، از مینی سیام که یک جاذبه مصنوعی است تا پناهگاه حقیقت که یک معبود بودایی و اثری تاریخی یه شمار میرود.

در سفر به جزیره شگفت انگیز پوکت با منطقه ای اشنا میشوید که به آکواریم پوکت معروف است، این آکواریم آنقدر بزرگ است که میتوانید با لباس غواصی در ان شنا کنید و از نزدیک ماهی ها، مرجانها و موجودات آبزی را ببینید و لمس کنید. البته حواستان باشد کدامهارا لمس میکنید!

سفر به تایلند با خوشی های بسیاری همراه است، یکی از بهترین شهرهای تایلند پاتایاست که تفریحات مختلفی را برای گردشگران ترتیب دیده‌اند یکی از این تفریحات غواصی است که در ادامه با تورهایی که برای غواصی در پاتایا برگذار میشود آشنا خواهیم شد.

به "آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آشنایی با مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm)

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید