مخالفت وزیر خارجه هلند با شرط های جدید ایران در قبال برجام

وزیر امور خارجه هلند در جمع خبرنگاران در بروکسل ضمن تاکید بر اهمیت مذاکره درباره وضعیت برجام اظهار کرد شرط های جدید مطرح شده از سوی ایران عاقلانه نیست.

مخالفت وزیر خارجه هلند با شرط های جدید ایران در قبال برجام

با تور هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، نمایندگی هلند در اتحادیه اروپا در صفحه رسمی توییتری آن به نقل از استف بلاک، وزیر امور خارجه این کشور که برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا به بروکسل رفته است نوشت: مذاکره اهمیت بسیاری داد. ایران شرط های مضاعفی مطرح نموده است که عاقلانه نیست.

وی اضافه نمود: مهم است که ایران به توافق پایبند باشد. ما اقداماتی را برای ادامه مذاکرات آغاز نموده ایم.

به گزارش خبرنگاران، وزیران امورخارجه اتحادیه اروپا در نشست امروز خود قرار است درباره کوشش ها برای نگه داشتن ایران در برجام بحث و رایزنی نمایند. این اولین دیدار آنها از زمان اعلام تصمیم ایران برای کاهش تعهدات برجامی اش است.

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز پیش از برگزاری این نشست در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وضعیت پیرامون برجام گفت: همان طور که از موضع اتحادیه اروپا آگاه هستید ما کماکان از این توافق و اجرای کامل آن حمایت می کنیم. من در حاشیه این نشست دیداری با وزیران امورخارجه انگلیس و فرانسه و آلمان خواهم داشت تا درباره چگونگی ادامه حمایت از اجرای این توافق گفت وگو کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 358

به "مخالفت وزیر خارجه هلند با شرط های جدید ایران در قبال برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت وزیر خارجه هلند با شرط های جدید ایران در قبال برجام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید