مارادونا: می توانم منچستریونایتد را به قهرمانی برسانم، پوگبا بازیکن چندان سختکوشی نیست

اسطوره فوتبال آرژانتین می گوید اگر به او فرصت سرمربیگری منچستریونایتد داده شود، می تواند این تیم را به روزهای اوجش بازگرداند.

مارادونا: می توانم منچستریونایتد را به قهرمانی برسانم، پوگبا بازیکن چندان سختکوشی نیست

به گزارش خبرنگاران، دیه گو مارادونا که در حال حاضر هدایت تیم دورادوس در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهی مکزیک را برعهده دارد، از علاقه اش به سرمربیگری منچستریونایتد سخن گفت. سکان هدایت شیاطین سرخ در حال حاضر در دستان اولگنار سولسشایر است، سرمربی نروژی که در اواسط فصل اخیر جانشین ژوزه مورینیو شد و شروع خیلی خوبی هم در این تیم داشت، اما در ادامه تیم تحت هدایتش دچار افت شد و از کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم بازماند.

اسطوره فوتبال آرژانتین در گفت وگو با نشریه فور فور تو گفت: اگر منچستریونایتد نیاز به سرمربی داشته باشد، من آماده هدایت این تیم هستم. می دانم که باشگاه منچستریونایتد پیراهن های زیادی در سراسر جهان می فروشد اما آنها نیاز به کسب جام هم دارند و من می توانم برای آنها قهرمانی به ارمغان بیاورم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: در منچستریونایتد، آندر هررا - بازیکنی که جدایی اش از این تیم قطعی شده است - را دوست داشتم. پل پوگبا؟ او بازیکن خیلی سختکوشی نیست. من در مرحله یک چهارم نهایی جام برندگان یوفا در فصل 84-1983 با بارسلونا در ورزشگاه اولدترافورد بازی کردم. ورزشگاه چه جوی داشت، درست مانند جو بومبونرا (ورزشگاه اختصاصی بوکاجونیورز).

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 8 مرداد 1398 شناسه مطلب: 382

به "مارادونا: می توانم منچستریونایتد را به قهرمانی برسانم، پوگبا بازیکن چندان سختکوشی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: می توانم منچستریونایتد را به قهرمانی برسانم، پوگبا بازیکن چندان سختکوشی نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید