لیگ برتر والیبال، شهرام محمودی یک جلسه محروم و 15 میلیون تومان جریمه شد

بازیکن تیم والیبال خاتم اردکان یک جلسه محروم و 15 میلیون تومان جریمه شد.

لیگ برتر والیبال، شهرام محمودی یک جلسه محروم و 15 میلیون تومان جریمه شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بعد از برگزاری جلسه رای خود را درباره پرونده شهرام محمودی صادر کرد. در این حکم آمده است:

گردشکار : جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضاء به تاریخ 28، 8، 97 برای رسیدگی به مصاحبه آقای شهرام محمودی بازیکن تیم خاتم اردکان که به تاریخ 11، 8، 97 صورت پذیرفته است برگزار گشت. آقای شهرام محمودی علیرغم ابلاغ قانونی در جلسه حاضر نشدند. پس از تشکیل جلسه ابتدا فیلم مصاحبه آقای محمودی مشاهده شد. این مصاحبه به دفعات متضمن توهین به مسئولین فدراسیون بود سپس اعضاء پیرامون موضوع به مذاکره پرداختند که به توضیح موصوف در صورتجلسه منعکس است و اعضاء به اتفاق آراء مصاحبه نامبرده را از مصادیق توهین و تخلف انضباطی تشخیص دادند با اعلام ختم رسیدگی پس از مشورت با اعضاء و اظهار نظر حاضرین کمیته انضباطی به توضیح آتی مبادرت به انشاء رای نمود.

رای کمیته انضباطی

نظربه اینکه آقای شهرام محمودی طی مصاحبه در یکی از شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران به فدراسیون و مسئولین برگزاری مسابقات لیگ برتر توهین کرده است و عمل ایشان از مصادیق بند 10 ماده 3 آئین­نامه انضباطی و تخلف انضباطی تشخیص گشته است. بنابراین نامبرده به یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقات لیگ که تا سرانجام مسابقات لیگ برتر سال 1397 به جای تعلیق درآمده است و یکصدوپنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گشت. همچنین ضمن اخطار به باشگاه خاتم اردکان انتظاری بود مسئولین محترم باشگاه مراقبت بیشتر نسبت به رفتار بازیکنان داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر والیبال، شهرام محمودی یک جلسه محروم و 15 میلیون تومان جریمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر والیبال، شهرام محمودی یک جلسه محروم و 15 میلیون تومان جریمه شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید