غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست

به گزارش خبرنگاران، موحد امان اللهی شامگاه سه شنبه در دومین همایش شوراهای توانبخشی شهرستان قروه مهم ترین توانمندی برای هر فردی را قدرت اراده دانست و گفت: آنچه توانمندی و توانایی را برای انسان تعریف می نماید مربوط به جسم و مسایل جسمی نیست بلکه اراده فرد را شامل می گردد.

غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست

به گفته وی امروزه کسی که اراده ندارد، سلامتی هم نخواهد داشت و در واقع خداوند در مقابل چیزی که از فردی می گیرد آن چنان اراده و فکری به او می دهد که بسیار ارزشمند است.

امان اللهی در ادامه با اشاره به قانون حمایت از حقوق معلولان، اضافه کرد: همه ما تابع قانون هستیم و به عنوان مجری قانون خود را مکلف به اجرا می دانیم و اگر کمی و کاستی وجود داشته باید مطابق قانون برطرف شود.

وی با تأکید بر اینکه ملاحظات معلولان باید دیده شود و هیچ گونه غفلتی در اجرای قانون پذیرفته نیست، توضیح داد: ضروری است در ابتدای امر و اجرای هر گونه پروژه ای مسایل مرتبط به نبود استانداردهای مناسب سازی برای افراد معلول لحاظ شود و از هرگونه هدررفت هزینه جلوگیری شود.

امان اللهی با اشاره به اعتراض معلوان نسبت به بهسازی پارک شهید بهشتی قروه که استانداردهای مناسب سازی در آن لحاظ نشده، گفت: این پروژه پس از اعتراض های انجام شده تا زمان برطرف نواقص از مرحله راه اندازی خارج شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید