طهرانی: باخت به تایلند کار دست ما داد

کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان گفت: شکست برابر تایلند کار دست ما داد.

طهرانی: باخت به تایلند کار دست ما داد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کیمیا یزدیان طهرانی کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان بعد از باخت تیم ملی مقابل چین و حذف از بازی های آسیایی 2018 گفت: اگر تایلند را برده بودیم به عنوان تیم اول صعود می کردیم و در این مرحله به مالزی می خوردیم که مطمئنا راحت تر از چین مدعی بود.

او ادامه داد: چینی ها اصلی ترین مدعی قهرمانی هستند. همه ناراحت شدیم که به چین خوردیم چون می دانستیم خیلی از ما قوی تر و با تجربه تر هستند چرا که در تورنمنت های مختلفی قبل از این بازی ها شرکت نموده بودند. در کل باخت به تایلند کار دست ما داد.

طهرانی گفت: اگر اعزام ها تداوم داشته باشد می توانیم تجربه های خوبی پیدا کنیم و بالاخره قهرمان شویم. با یک یا دوبار حضور نمی توان به نیمه نهایی و فینال رسید. اگر مسئولان حمایت نمایند می توانیم به خانم زمانپور، آقای کسایی پور و کاکاوندپور اثبات کنیم که ما هم می توانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
اخبار و مقالات مرتبط با "طهرانی: باخت به تایلند کار دست ما داد"

پس از اعلام استارت لیست نهایی وزنه برداران حاضر در اوزان هشتگانه بازی های آسیایی 2018 اندونزی، مجید عسگری ملی پوش دسته 69 کیلوگرم کشورمان تنها وزنه بردار ایران است که در گروه B وزنه می زند.

در سومین روز از رقابتهای بین المللی بسکتبال با ویلچر بانوان که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، تیم ایران با شکست تیم کره جنوبی به فینال این رقابتها راه یافت.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در سومین دیدار خود در رقابت های آزاد تایلند مقابل میزبان به برتری رسید.

ایرج اقلیمی در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پیش از این اعلام کرده بودید که تیم قرار است نیمه مردادماه به اردوی تایلند برود و آیا دلیل لغو این اردو با بخشنامه ابلاغی وزارت ورزش مبنی بر لغو اردوهای غیر ضروری ارتباطی دارد گفت: قرار بود 16 مرداد راهی تایلند شویم تا قبل از...

به "طهرانی: باخت به تایلند کار دست ما داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با طهرانی: باخت به تایلند کار دست ما داد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید