زیدان: نتیجه بازی با وایادولید کامم را تلخ کرد، مشکل ما جایگیری بد بود، نه لو دادن توپ

سرمربی رئال مادرید بابت از دست رفتن دو امتیاز بازی خانگی هفته دوم لالیگا مقابل وایادولید ابراز تأسف کرد.

زیدان: نتیجه بازی با وایادولید کامم را تلخ کرد، مشکل ما جایگیری بد بود، نه لو دادن توپ

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در دومین بازی خود در این فصل لالیگا و اولین بازی خانگی اش در حالی که در دقیقه با گلزنی کریم بنزما در دقیقه 82 پیش افتاده بود، با دریافت یک گل در دقیقه 88 به تساوی یک - یک رضایت داد. این گل دیرهنگام زمانی برای تیم تحت مالکیت رونالدو نازاریو به ثمر رسید که تونی کروس، هافبک آلمانی کهکشانی ها توپ را لو داد.

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از بازی به خبرنگاران گفت: این نتیجه کامم را تلخ کرد چون ما سخت ترین کار ممکن را انجام دادیم که آن گلزنی در نیمه دوم بود، هر چند آن هم کافی نبود. بعد از گلزنی ما آنها کار را به تساوی کشاندند. نیمه اول خوب بود اما ما گلی که لازم داشتیم را نزدیم. مشکل لو دادن توپ نبود. این اتفاق ممکن است رخ دهد. مشکل جایگیری بد بازیکنان مان بود، البته حرفی که شما می زنید هم درست است. ما باید آن توپ را از آن منطقه لعنتی دور می کردیم. ما باید بهتر از این ها بازی کنیم و بتوانیم تا انتها بازی تمرکز داشته باشیم. یک تیم باید در دقیقه 84 هم حواسش جمع باشد اما امروز اینگونه نبود و ما باید این را بپذیریم. هر تیمی ممکن است بتواند شما را شکست دهد و شما باید آمادگی بازی برای 90 دقیقه را داشته باشید.

خامس رودریگس، هافبک کلمبیایی رئال مادرید بعد از نزدیک به 830 روز اولین بازی اش را برای این تیم انجام داد و زیدان اعتراف کرد که از عملکرد او تحت تأثیر قرار گرفته است.

زیزو اضافه نمود: خامس خوب بازی کرد. او را تعویض کردیم چون آسیب دید و می خواستیم که وینیسیوس را به جایش به زمین بفرستیم. نیمه دوم برای ما اوضاع بدتر شد.

لوکا یوویچ هم یکی دیگر از تعویضی های رئال مادرید بود که در نیمه دوم به میدان رفت و در کنار بنزما خط حمله ای دو نفره را برای این تیم تشکیل دادند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در این خصوص هم تأکید کرد: اولین شوت یوویچ به تیر افقی خورد و کریم گل زد. این کم گل بودن بازی های ما باید تغییر کند. ما می توانیم در بازی های بیشتری با سیستم 2-4-4 بازی کنیم.

بعد از ناکامی های فصل گذشته زیدان می داند که بازیکنانش بیش از پیش تحت فشار قرار دارند. او راجع به این مسئله گفت: من دارم می بینم که تیم مان به خاطر اتفاقاتی که فصل گذشته رخ داد تحت فشار بیشتری قرار گرفته است، همینطور هواداران. من از هواداران می خواهم که به حمایت شان ادامه دهند چون ما به آنها نیاز داریم. آنها هم باید در احیای تیم نقش ایفا کنند.

زیدان با رد عدم آمادگی جسمانی کافی بازیکنانش به عنوان دلیل افت عملکرد آنها در نیمه دوم، اضافه نمود: این دلیل افت بازی ما نبود. ما با قاطعیت کافی در نیمه دوم بازی نکردیم. تیم مان روان بازی نمی کرد و وقتی که شما روان بازی نکنید به مشکل برمی خورید. با این حال باز هم می گویم که مشکل تیم ما عدم آمادگی جسمانی نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 17 مهر 1398 شناسه مطلب: 495

به "زیدان: نتیجه بازی با وایادولید کامم را تلخ کرد، مشکل ما جایگیری بد بود، نه لو دادن توپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: نتیجه بازی با وایادولید کامم را تلخ کرد، مشکل ما جایگیری بد بود، نه لو دادن توپ"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید