رشته های متناسب با ظرفیت تنگستان در دانشگاه ها ایجاد گردد

به گزارش خبرنگاران، عبدالحسین رفیعی پور چهارشنبه شب در نشست با رییس دانشگاه پیغام نور استان بوشهر گفت: شهرستان تنگستان از ظرفیت های علمی خوبی برخوردار است و نباید از آن غفلت گردد.

رشته های متناسب با ظرفیت تنگستان در دانشگاه ها ایجاد گردد

وی با بیان اینکه دانشگاه پیغام نور یک ظرفیت بزرگی است چرا که به عنوان یک دانشگاه فراگیر اثرگذار مطرح است، افزود: وظایف دانشگاه یک سری وظایف سنگینی است که ضروری است با بخش های مختلف جامعه و با اقشار جامعه ارتباط برقرار گردد.

رفیعی پور بیان داشت: اکتفای دانشگاه ها به تدریس کافی نیست چرا که تاثیر گذاری در همه حوزه های اجتماعی رسالت دانشگاهیان است.

وی گفت: دانشگاه و دانشجویان سرمایه های بزرگ سیاسی، مالی، اجتماعی و فرهنگی جامعه هستند و باید بیش از پیش به نقش خود در حوزه های مختلف و به ویژه حوزه اجتماعی عمل نمایند.

فرماندار تنگستان با اشاره به ظرفیت بسیار خوب تنگستان در بخش های گردشگری، شیلات و کشاورزی، توسعه رشته های مرتبط با این حوزه ها در دانشگاه پیغام نور شهرستان را خواهان شد.

در این نشست برگزاری مسابقه دو و میدانی رعد به نام رئیسعلی دلواری، توسط دانشگاه پیغام نور در اسفندماه هر سال و قرار دریافت در تقویم مسابقات دو و میدانی کشور، از مواردی بود که مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رشته های متناسب با ظرفیت تنگستان در دانشگاه ها ایجاد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشته های متناسب با ظرفیت تنگستان در دانشگاه ها ایجاد گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید