رایزنی دانشگاه علوم بهزیستی با شهرداری برای احداث خوابگاه

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با بیان این مطلب که این دانشگاه پنج خوابگاه دانشجویی در سطح شهر تهران به خود اخنصاص داده است گفت: مکاتبات بسیاری با ادارات و سازمان های مختلف همچون شهرداری ها انجام گردیده، تا آنها بتوانند زمینی را جهت احداث خوابگاه های مناسب و استاندارد دانشجویی، در اختیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی قرار دهند.

رایزنی دانشگاه علوم بهزیستی با شهرداری برای احداث خوابگاه

به گزارش خبرنگاران، دکتر حسن شاکری با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی – دانشجویی این دانشگاه در تابستان امسال با حمایت ریاست دانشگاه و پشتیبانی معاونت توسعه، برنامه هایی را در جهت بهینه سازی فضاهای مورد استفاده دانشجویان همچون خوابگاه ها اجرا گردیده است گفت: با اجرای این برنامه ها، مسائل و آنچه به عنوان نقاط ضعف امکانات رفاهی دانشجویی دانشگاه از سوی دانشجویان و یا مسئولان واحدها مطرح بود، برطرف شد. وی در خصوص برنامه های بلندمدت معاونت فرهنگی دانشجویی درباره خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه گفت: دغدغه ریاست دانشگاه و این معاونت، ساخت و تجهیز خوابگاه های جدید برای دانشجویان است تا استانداردهای لازم برای اسکان دانشجویان را داشته و رفاه هر چه بیشتر آنان فراهم گردد. دکتر شاکری اضافه کرد: مکاتبات بسیاری با ادارات و سازمان های مختلف همچون شهرداری ها گردیده، تا آنها بتوانند زمینی را جهت احداث خوابگاه های مناسب و استاندارد دانشجویی ، در اختیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی قرار دهند، اما تا تحقق این هدف، با تکمیل امکانات، بازسازی و بهینه سازی خوابگاه های دانشگاه، سعی در ایجاد آرامش و رفاه دانشجویان در مسیر ادامه تحصیل آنان گردیده است. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با اشاره به مشارکت تمامی بخش های ذیربط و همچنین تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی برای استقبال از دانشجویان جدید، تاکید نمود: معتقدم که دانشگاه برای همه و همه برای دانشگاه هستند و لذا همه کوشش می کنیم تا شرایطی برای رشد و تعالی خود و دانشجویان فراهم کنیم .

دکتر شاکری اضافه کرد: همه با مشارکت یکدیگر، سعی خواهیم کرد تا دانشجویان مسیر علم اندوزی را با آرامش خاطر طی نمایند و برای حضور در صحنه اجتماع و مسئولیت پذیری آماده شوند.

وی با بیان این مطلب که دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی پنج خوابگاه دانشجویی در سطح شهر تهران دارد که سه واحد آن برای اسکان دختران دانشجو و دو واحد نیز برای پسران دانشجو در نظر گرفته گردیده است اظهارکرد: مسائل ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه ها به دانشگاه و بالعکس بخش نیز مرتفع گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 217

به "رایزنی دانشگاه علوم بهزیستی با شهرداری برای احداث خوابگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی دانشگاه علوم بهزیستی با شهرداری برای احداث خوابگاه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید