رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، براساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان دانشگاه تهران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، این دانشگاه نظارت اجرایی بخشی از ساختمان‌های بازسازی شده در شهر سرپل ذهاب را از نظر مقاوم‌سازی بر عهده گرفته است.

رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد

این هیات در ادامه سفر به استان کرمانشاه، از شبکه لرزه‌نگاری کرمانشاه وابسته به مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بازدید کرد.

سپس جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه تهران و استاندار کرمانشاه در محل استانداری در خصوص پیگیری مسائل مربوط به بازسازی مناطق زلزله زده برگزار شد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد"

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سروش صادق‌نژاد، رئیس کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیراگفت: مسابقات جهانی رباتیک فیرا امسال، برای بیست و سومین سال متوالی، به همت فدراسیون جهانی رباتیک فیرا، در شهر تایوچونگ کشور تایوان در حال برگزاری است.

پس از اعلام استارت لیست نهایی وزنه برداران حاضر در اوزان هشتگانه بازی های آسیایی 2018 اندونزی، مجید عسگری ملی پوش دسته 69 کیلوگرم کشورمان تنها وزنه بردار ایران است که در گروه B وزنه می زند.

در سومین روز از رقابتهای بین المللی بسکتبال با ویلچر بانوان که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، تیم ایران با شکست تیم کره جنوبی به فینال این رقابتها راه یافت.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در سومین دیدار خود در رقابت های آزاد تایلند مقابل میزبان به برتری رسید.

به "رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با رئیس دانشگاه تهران از مناطق زلزله زده سر پل ذهاب بازدید کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید