درخشان: سعید باخت اما جودوکار قزاق هم نبرد

محمد درخشان، رییس فدراسیون جودو که معمولا در مواجهه با حواشی واکنش های خاص خودش را دارد، این بار نیز همان رویه را ادامه می دهد و گلایه ای از داوری ندارد.

درخشان: سعید باخت اما جودوکار قزاق هم نبرد

به گزارش خبرنگاران ، محمد درخشان، رییس فدراسیون جودو که معمولا در مواجهه با حواشی واکنش های خاص خودش را دارد، این بار نیز همان رویه را ادامه می دهد و گلایه ای از داوری ندارد.

البته درخشان در ارتباط با مسابقه سعید ملایی این نظر را دارد و می گوید: سعید می توانست برنده باشد. به نظرم او که دنبال مدال در المپیک است، با این باخت متوجه اشتباهاتش می گردد.

او معتقد است بعضی مسائل فنی و داوری نباید در رسانه ها مطرح گردد و جایش محافل فنی است: این موضوعات قطعا در جایی که باید، مورد بحث قرار می گیرد. اما موافق نیستم که آرامش تیم را بر هم بزنیم و با گفتن اینکه در حث ما ناداوری گردیده، سر و صدا راه بیاندازیم. من معتقدم سعید باخت اما جودوکار قزاق هم نبرد.

رییس فدراسیون جودو در ارتباط با اتفاق های کوراش و شرایطی که برای ملک محمدی پیش آمد، کمی تغییر رویه می دهد و می گوید: در ارتباط با ملک محمدی اعتقاد د ارم که ناداوری شد و حق مسلم این ورزشکار ضایع شد که در این راطه اعتراض مان را اعلام می کنیم.

منبع: ایران ورزشی

به "درخشان: سعید باخت اما جودوکار قزاق هم نبرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: سعید باخت اما جودوکار قزاق هم نبرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید