حسین کعبی: نمی دانم سپیدرود را چطور بستند، تیم جان ندارد، باید به خاطر مردم رشت و علی کریمی بیشتر کوشش کنیم

حسین کعبی، کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که بازیکنان این تیم باید به خاطر علی کریمی و مردم رشت بیشتر کوشش نمایند تا تیم از انتهای جدول جدا گردد.

حسین کعبی: نمی دانم سپیدرود را چطور بستند، تیم جان ندارد، باید به خاطر مردم رشت و علی کریمی بیشتر کوشش کنیم

حسین کعبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص وضعیت نه چندان خوب سپیدرود در لیگ این فصل گفت: شرایط ما در جدول نشان می دهد که وضعیت سپیدرود جالب نیست. الان هم شرایط طوری است که باشگاه برای خریدن بازیکن خارجی زور ندارد و بازیکن خوب داخلی هم خیلی کم پیدا می گردد. اگر این روند را ادامه دهیم کارمان خیلی سخت تر خواهد شد. بازیکنان باید به خاطر علی کریمی و مردم رشت بیشتر کوشش نمایند تا بتوانیم از انتهای جدول جدا شویم.

وی ادامه داد: نمی دانم در ابتدای فصل سپیدرود را چطور بستند، الان تیم واقعاً جان ندارد و فکر می کنم بیشترین مشکل ما به مسائل روحی و روانی مربوط می گردد. وقتی آنطور مقابل پرسپولیس و پیکان شکست می خوریم، نشان می دهد که از لحاظ فکری و تمرکز در شرایط ایده آلی نیستیم. طبیعتاً باید برای بازی های بعدی با تمرکز بیشتری بازی کنیم تا کمترین اشتباه را داشته باشیم. من واقعاً نمی دانم در ابتدای فصل تیم را چطور بستند، اما مسئله مهم این است که نباید دیگر به ابتدای فصل فکر کنیم و باید خودمان تیم را از این وضعیت بیرون بیاوریم.

کعبی مطرح نمود: هنوز دیر نشده و ما با دو برد می توانیم از انتهای جدول جدا شویم. باید سخت کوشش کنیم تا این شرایط را تغییر دهیم و مطمئن باشید که در ادامه شرایط بهتر خواهد شد. سال گذشته هم در نیم فصل اول وضعیت بدی داشتیم، اما در نیم فصل دوم شرایط برای تیم ما تغییر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 18 بهمن 1397 شناسه مطلب: 228

به "حسین کعبی: نمی دانم سپیدرود را چطور بستند، تیم جان ندارد، باید به خاطر مردم رشت و علی کریمی بیشتر کوشش کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین کعبی: نمی دانم سپیدرود را چطور بستند، تیم جان ندارد، باید به خاطر مردم رشت و علی کریمی بیشتر کوشش کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید