حسین جلالی: پیگیر حق بیمه ام از فدراسیون دوومیدانی گردیده ام، قرار نیست پولی به جیب من برود

رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی گفت: من چندین سال عضو هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون بودم و حالا این درخواست را نموده ام که حق بیمه ام درخصوص این سال ها پرداخت گردد.

حسین جلالی: پیگیر حق بیمه ام از فدراسیون دوومیدانی گردیده ام، قرار نیست پولی به جیب من برود

حسین جلالی، رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درخصوص پیگیری پرداخت حق بیمه اش از سوی فدراسیون دوومیدانی گفت: من 6، 7 سال به عنوان عضو هیئت رئیسه موظف و همچنین رئیس فدراسیون فعالیت نموده ام و بر همین اساس نیز درخواست پرداخت حق بیمه ام را داشتم. سازمان تربیت بدنی باید حق بیمه مرا پرداخت می نموده، اما این کار انجام نشده است. به هر حال حق باید در هر زمانی ادا گردد و از بین رفتنی نیست.

وی با بیان اینکه حق بیمه اش رقمی کمتر از 70 میلیون تومان می گردد، گفت: حق بیمه باید پرداخت گردد. در ضمن این پول قرار نیست به جیب من برود و باید به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت گردد. من درخواست را به سازمان تأمین اجتماعی نموده ام و بازرس بیمه همه موارد را آنالیز نموده و در نهایت پس از تشکیل جلسات مختلف در شعبه، منطقه و اداره کل، درخصوص این حکم به قطعیت رسیده اند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: من تنها کسی نیستم که از فدراسیون دوومیدانی درخواست پرداخت حق بیمه را نموده باشم، بلکه نزدیک به 10 نفر دیگر هم این کار را نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 دی 1397 شناسه مطلب: 216

به "حسین جلالی: پیگیر حق بیمه ام از فدراسیون دوومیدانی گردیده ام، قرار نیست پولی به جیب من برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین جلالی: پیگیر حق بیمه ام از فدراسیون دوومیدانی گردیده ام، قرار نیست پولی به جیب من برود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید