جاذبه های باورنکردنی سامویی

طبیعت قسمت‌های مرکزی سامویی، شامل جنگل های کوهستانی هستند .گردشگران سامویی در مناطق کم ارتفاع به بازدید گونه‌های جانوری خاص، آبشارهای هین لات و نامونگ اشاره نمود.

جاذبه های باورنکردنی سامویی

مجسمه بودای بزرگ در سامویی

مشهورترین جاذبه سامویی برای بازدید مجسمه بودای آن است. این مجسمه نماد مذهب عده‌ای از ساکنان این مکان به حساب می‌آید که بزرگی آن حیرت‌انگیز بوده و به توریستان توصیه می‌کنیم حتما آن را مشاهده نمایید.

پارک ملی دریایی آنگ تونگ سامویی

پارک ملی دریایی آنگ تونگ 42 جزیره زیبا از جزیره سامویی دارد. این مجمع‌الجزایر از لحاظ جغرافیایی با سایر جزایر منطقه متفاوت است. فشار آب موجود در اشکال دریایی در جزایر مختلف این پارک آب به چشم دیده شده است. پارک ملی دریایی آنگ تونگ یک مشخصه مهم دیگری دارد که آن هم میمون دم دراز آسیایی، سمور آبی، عقاب‌دریایی و حیوانات دیگر این پارک است که برای بازدید بسیار مهم هستند. بهترین زمان برای بازدید از این پارک دریایی، اواخر ماه مارس تا اکتبر است. تور سامویی را برای بازدید از بهترین جاذبه‌های کشور تایلند انتخاب کنید.

باغ های بهشت سامویی

این باغ‌ها بر روی ارتفاعات سامویی در کنار یک آبشار کوچک و پیکره‌های تراشیده شده از سنگ توسط هنرمندی به نام Nim Thongsuk قرار گرفته‌اند. این فرد در سن 77 سالگی در سال 1976 این باغ را طراحی کرد. در هنگام بازدید از این باغ حتما دوربین عکاسی به همراه داشته باشید. تنها مسیر مناسب برای رسیدن به این باغ استفاده از جاده‌ای نظامی است که در آن باید به مامورین اطلاع بدهید که مقصد شما باغ جادویی است. این مسیر آسفالت شده است.

باغ های پروانه سامویی

یکی از زیباترین مکان هایی که گردشگران جزیره سامویی را به سمت خود جذب خواهدد کرد. باغات پروانه سامویی با بیش از 200 گونه پروانه زیبا تبدیل به بزرگترین باغ پروانه کشور تایلند شده است.

اخبار و مقالات مرتبط با "جاذبه های باورنکردنی سامویی"

تایلند جاذبه های طبیعی و سواحل فوق العاده ای دارد که زیباترین انها در جزایر این منطقه هستند، در ادامه جزایر شگفت انگیز تایلند را معرفی خواهیم کرد.

تایلند یکی از سرسبزترین کشورهای جهان، پر از جاده های سرسبز و سواحل زیبا می باشد که این ویژگی ها این کشور را جز جذابترین ها برای سفر قرار میدهد.

کرابی کجاست؟ یکی از شهرهای بسیار زیبای تایلند با ما همراه باشید تا کرابی را بهتر بشناسید.

تایلند سرزمین بسیار زیبایی است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد، اما در این بین بعضی از این مناطق برای همه شناخته شده نیست و ممکن است در سفر به تایلند آن را ندیده باشید در ادامه چند مورد از این جاذبه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

به "جاذبه های باورنکردنی سامویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با جاذبه های باورنکردنی سامویی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید