بزرگترین مزرعه تمساح ها در تایلند

تماشا کردن سوسمارهایی که در آفتاب در حال خوردن گوشت مرغ یا مشغول حمام کردن در مزرعه تمساح‌های آیوتا تایلند هستند، بسیار جالب و کمی ترسناک است.

بزرگترین مزرعه تمساح ها در تایلند

این مزرعه باعث درآمدزایی بالایی برای صاحبان صنعت مزرعه‌های پرورش تمساح شده واستفاده از تمساح در وسایل تجملی باعث شده بسیاری از مزارع کشتارگاه و دباغ‌خانه هم دارند. سری آیوتایا از بزرگ‌ترین مزارع پرورش تمساح در کشور تایلند است و بیش از 150000 خزنده در آن به زندگی می‌پردازند. 

استفاده از تمساح در وسایل تجملی باعث شده بسیاری از مزارع کشتارگاه و دباغ‌خانه هم داشته باشند. این مزرعه بیش از 25 سال دارد که در زمینه پرورش تمساح به فعالیت می‌پردازد و از بزرگترین کارفرماها و سازندگان شغل برای ساکنان این منطقه می‌باشد. مزرعه تمساح‌ها در کشور تایلند، بزرگترین مزرعه‌ پرورش تمساح در جهان است. جهانگردانی که به این مزارع می‌روند، می‌توانند زندگی روزمره این خزنده‌های بزرگ را از نزدیک تماشا نمایند.

اما میزان صادرات در سال گذشته به شدت کاهش یافت. تا جایی که در مقابسه با سال 2015، صادرات محصولات مزرعه‌های پرورش تمساح در سال 2016 شصت درصد کاهش پیدا کرد. برای بازدید از این مزرعه باید در تور تایلند ارزان همراه شوید.

علاوه بر پوست تمساح برای تهیه چرم نیز از پوست این حیوانات استفاده می‌شود، گوشت بدن این حیوان هم به فروش می‌رسد. حتی از اعضای بدن این حیوان نیز در طب سنتی، خون و زرداب تمساح برای تولید قرص‌های ویژه کاربرد دارد.

اخبار و مقالات مرتبط با "بزرگترین مزرعه تمساح ها در تایلند"

معبد سفید یا وات رانگ کان (Wat Rong Khun)، از برترین جاذبه‌های تاریخی کشور تایلند برای بازدید می‌باشد. رنگ سفید معبد، وات رانگ کان نشانی از پاکی و خلوص می‌باشد.

اگر برای اولین بار است که به کشور تایلند سفر می‌کنید، می‌توانید در جاذبه‌هایی شرکت کنید که در این مقاله به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. برای این که یک سفر عالی در کشور تایلند را تجربه نمایید، به نکاتی که در این مقاله ذکر شده است، توجه فرمایید. 

به "بزرگترین مزرعه تمساح ها در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بزرگترین مزرعه تمساح ها در تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید