بازار شبانه پاتایا

بازار شبانه پاتایا، یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید در کشور تایلند به شمار می‎رود. این بازار برای خرید اجناسی همچون تی‌شرت، شلوارک، شلوار‌های جین، کیف، چمدان، عینک‌های آفتابی، صابون‌های معطر و دیگر لوازم بهداشتی بسیار مناسب است.

بازار شبانه پاتایا

از پاتایا به راحتی و با تاکسی خود را می‌توانید به این بازار پاتایا برسانید. همچنین اگر ماشین داشته باشید از پارکینگ هم می‌توانید استفاده کنید و مکانی مناسب برای ماشین خود انتخاب نمایید. صرف نظر از ظاهر آن، این بازار مانند دیگر بازار‌ها به کار خود ادامه می‌دهد. برچسب قیمت‌ها در پاتایا تقریبا روی همه‌ اجناس زده شده است و قیمت‌ها در آن بسیار متنوع و کمی ارزان است. کیفیت اجناس در این مکان متفاوت می‌باشد و در این بازار از اجناس با کیفیت بسیار بالا تا اجناس تقلبی دیده می‌شوند. دستفروشان مخصوص فروش غذا به تعداد کمی در این بازار به چشم می‌خورند.

بازار شبانه‌ی پاتایا، یک بازار مسقف و مشهور در کشور تایلند می‌باشد. این بازار یک مرکز شناخته شده برای گردشگران تور پاتایا ارزان است. شما در این مکان با خیالی راحت و بدون نگرانی به خاطر جنس بی‌کیفیت می‌توانید یک خرید هیجان‌انگیز را تجربه کنید و سوغات‌های زیادی را برای آشنایان خود خریداری کنید. 

درحالی‌ که ممکن است در دیگر بازار‌ها در طول روز به خاطر گرما و تو در تو بودن مغازه‌ها اذیت بشوید، این بازار فضایی بسیار عالی برای خرید راحت و با آرامش دارد. از آنجایی‌که هرکدام از غرفه‌ها با فاصله از یکدیگر قرار دارند و راهرویی عریض میان غرفه‌های آن در دو طرف قرار گرفته و خبری از گرما و شلوغی در آن نیست و به راحتی می‌توانید به خرید خود ادامه دهید.

اخبار و مقالات مرتبط با "بازار شبانه پاتایا"

در سفر به پاتایا احتمالا اولین جایی که خواهید دید، فرودگاه بین المللی پاتایا (U-Taphao) است که البته از ایران هم با پرواز ماهان می‌توانید مستقیم به این شهر سفر کنید، در ادامه در مورد فرودگاه بین المللی پاتایا خواهیم گفت و نحوه دسترسی به آن، با ما همراه باشید.

برای استراحت و گذران وقت هیچ جایی بهتر از سواحل پاتایا تایلند نیست، اما این همه جاذبه این شهر نیست، در پاتایا جذابیت های مختلفی وجود دارد که در دامه مهمترین آنها را خواهیم شمرد، از مینی سیام که یک جاذبه مصنوعی است تا پناهگاه حقیقت که یک معبود بودایی و اثری تاریخی یه شمار میرود.

برای گشت و گذار در پاتایا نیاز به وقت زیادی دارید، زیرا جذابیت های این شهر بسیار زیاد است، یکی از این جاذبه های گردشگری محبوب مزرعه گوسفند پاتایا (Pattaya Sheep Farm) است که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

سفر به تایلند با خوشی های بسیاری همراه است، یکی از بهترین شهرهای تایلند پاتایاست که تفریحات مختلفی را برای گردشگران ترتیب دیده‌اند یکی از این تفریحات غواصی است که در ادامه با تورهایی که برای غواصی در پاتایا برگذار میشود آشنا خواهیم شد.

به "بازار شبانه پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بازار شبانه پاتایا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید