اهدای مدال مرحوم عباسپور به موزه آستان قدس رضوی

مدال های بیت الله عباسپور به آستان قدس رضوی اهدا شد.

اهدای مدال مرحوم عباسپور به موزه آستان قدس رضوی

به گزارش خبرنگاران، ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مراسم اهدای مدال های بیت الله عباسپور که در سالن همایش های آستان قدس برگزار گردید، گفت: از آستان قدس رضوی، اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان که کوشش کردند مراسمی باشکوه و درخور دو ورزشکار ارزشمند کشور برگزار نمایند، تشکر می کنم، ما مدتی بود پیگیری کردیم تا اینکه بنا بر این شد امروز این مراسم برگزار گردد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درباره بیت الله عباسپور توضیح داد: زمانی که این ورزشکار گران قدر در قید حیات بود تصمیم داشت تا مدال هایش در آستان قدس ثبت گردد و این همیشه جزو آرزوهای قلبی وی بود.

وی ادامه داد: پیش از بیماری عباسپور به توافق رسیدیم که او را به عنوان مدیر تیم ملی ایران منصوب کنیم، متاسفانه 8 روز بعد از این تصمیم با او تماس گرفتم و آگاه شدم در بستر بیماری است، با وجود بدن مقاومش، اما تقدیر و سرنوشت اینطور بود که از بین ما برود.

پورعلی فرد اعلام کرد: 33 سال در خدمت ورزش بودم عباسپور جزو معدود ورزشکاران مقید و تمام عیار بود، بی شک روحش مورد آمرزش قرار گرفته و همنشین ائمه اطهار(ع) است، این سعادت نصیب هرکسی نمی گردد که مدال هایش در آستان قدس جاودانه گردد، دست تقدیر این گونه رقم زد و اکنون با افتخار و به نیکی از او یاد می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 3 خرداد 1398 شناسه مطلب: 295

به "اهدای مدال مرحوم عباسپور به موزه آستان قدس رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای مدال مرحوم عباسپور به موزه آستان قدس رضوی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید