اعتراف بازیکن سلتاویگو به سختگیرانه بودن اخراج مودریچ

بازیکنی که خطای مودریچ روی او منجر به اخراج این هافبک کروات شد، اعتراف کرد که تصمیم داور سختگیرانه بوده است.

اعتراف بازیکن سلتاویگو به سختگیرانه بودن اخراج مودریچ

به گزارش خبرنگاران، رئال مادرید اگرچه اولین بازی اش در فصل جدید لالیگا را با پیرزی 3 بر یک خارج از خانه مقابل سلتاویگو به انتها رساند اما یکی از مهره های کلیدی اش یعنی لوکا مودریچ را برای بازی بعدی از دست داد.

مودریچ در دقیقه 56 بازی به خاطر تکلی که روی پای دنیس سوارس زد، مستقیماً کارت قرمز گرفت و بازی بعدی رئال مادرید را از دست. نه تنها مودریچ بلکه سوارس پس از بازی معتقد بودند که تصمیم داور سختگیرانه بوده و این در حالی بود که داور با بازبینی صحنه خطا توسط VAR این تصمیم را اتخاذ کرد.

هافبک کروات رئال مادرید اگرچه پس از بازی از پاسخ دادن به خبرنگاران خودداری کرد اما ساعتی بعد در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی نوشت: اخراج به خاطر یک برخورد تصادفی. در زندگی من هرگز حاضر نیستم چنین ضربه ای را به صورت عمدی به یک همکار بزنم. این بار هم برخوردی که صورت گرفت کاملاً غیرعمدی بود.

در همین حال دنیس سوارس هم اذعان داشت که شاید تصمیم داور برای اخراج مودریچ سختگیرانه بوده است. او گفت: من تصور نمی کنم که تکل مودریچ عامدانه بوده باشد.

با وجود تأکید مودریچ بر غیرعمدی بودن برخوردش، نشریه آس اسپانیا به نقل از ایتورالده گونسالس، کارشناس داوری فوتبال اسپانیا نوشته است که مطابق معیارهای جدید داوری در فوتبال این کشور، حرکت بازیکن شماره 10 رئال مادرید صرفنظر از عمدی یا سهوی بودنش، مستوجب دریافت کارت قرمز بوده است.

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید هم در انتها بازی اعتراف کرد که با تصمیم داور چندان مخالف نیست. او گفت: هر تصمیمی که برای برای محافظت از فوتبالیست ها گرفته گردد، من از ان استقبال می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 23 شهریور 1398 شناسه مطلب: 433

به "اعتراف بازیکن سلتاویگو به سختگیرانه بودن اخراج مودریچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف بازیکن سلتاویگو به سختگیرانه بودن اخراج مودریچ"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید