ارسال پیامک هشدار سیلاب به بیش از 2 میلیون نفر در خوزستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: با ارسال پیامک به 2 میلیون و 200 هزار نفر از مردم خوزستان و مهمانان نوروزی حاضر در این استان اعلام هشدار داشتیم.

ارسال پیامک هشدار سیلاب به بیش از 2 میلیون نفر در خوزستان

علی صالحی نساج در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز گفت: با وجود آبگرفتگی و سیلاب در بعضی شهرهای خوزستان ارتباطات امن و پایدار در شرایط بحرانی را در دستور کار خود قرار داده و در این زمینه پیروز بودیم.

وی اضافه نمود: روز سه شنبه هفته گذشته با ارسال پیامک به دو میلیون و 200 هزار نفر از مردم خوزستان و مهمانان نوروزی حاضر در این استان اعلام هشدار داشتیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان اعلام کرد: هماهنگی های لازم بین اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، زیرساخت، تنظیم و مخابرات صورت گرفته و کشیک های شبانه روزی مستقر هستند که در صورت وجود مشکل سریعا اقدام نمایند.

مدیرعامل مخابرات نیز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز گفت: با توجه به پیش بینی های ستاد بحران در بخش ارتباطات و تأمین ارتباط در سطح استان مسئله ای نداشتیم و ارتباط در سطح استان توزیع شد.

رحیم فلاح زاده در انتها گفت: در این بحران از یک هزار و 400 سایت کمتر از 30 سایت مختل شده که برای اتصال دوباره آنها دیزل ژنراتورها فعال شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 11 تیر 1398 شناسه مطلب: 339

به "ارسال پیامک هشدار سیلاب به بیش از 2 میلیون نفر در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک هشدار سیلاب به بیش از 2 میلیون نفر در خوزستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید