آکواریوم زیر آب پاتایا

این آکواریوم بزرگ در شهر پتاتایا با تونل شیشه‌ای بزرگی که دارد می‌تواند یک پیاده‌روی منحصربه‌فرد را با نمایی از کوسه ها و ماهی‌ها و سفره ماهی‌های بزرگ برای شما فراهم کند.

آکواریوم زیر آب پاتایا

به محض وارد شدن به حیاط این آکواریوم بزرگ حوض های کوچکی را مشاهده خواهید کرد که برای تماشای ماهی‌ها و لاک‌پشت‌ها و آبزبان بی‌خطر نگهداری می‌شوند و می‌توانید غذا خریداری نمایید و با دست خود به این حیوانات غذا بدهید.

برای بازدید از این آکواریوم در تور تایلند بهتر است حوالی صبح تا ساعت دو و اینطورهاست که اوج فعالیت این مرکز می باشد. برخلاف دیگر مراکز پاتایا که تا دیر وقت باز هستند برای بازدید این مرکز باید در طول روز مراجعه نمایید، در غیر این صورت با درهای بسته روبرو خواهید شد.

در این آکواریوم بزرگ و دیدنی علاوه بر سفره‌ماهی‌ها و کوسه‌های غول پیکر ترسناک، ماهی‌های ژله‌ای، مرجان‌ها و عروس‌های دریایی و آبزیان ریز را نیز مشاهده خواهید کرد. اینکه در تونل‌های شیشه‌ای این آکواریوم پیاده‌روی کنید و از نزدیک حیواناتی همانند کوسه و سفره‌ماهی و لاک‌پشت‌های چند صد کیلویی را مشاهده نمایید، بسیار جالب خواهد بود.

زمانی که در شهر ساحلی پاتایا هستید به شما توصیه می‌کنیم بازدید از آکواریوم پاتایا را در برنامه سفر خود قرار بدهید. در سفر به شهر زیبای پاتایا به بازدید جاذبه‌هایی مانند آکواریوم پاتایا بروید که شما را به هیجان وامی‌دارند.

اخبار و مقالات مرتبط با "آکواریوم زیر آب پاتایا"

در سفر به جزیره شگفت انگیز پوکت با منطقه ای اشنا میشوید که به آکواریم پوکت معروف است، این آکواریم آنقدر بزرگ است که میتوانید با لباس غواصی در ان شنا کنید و از نزدیک ماهی ها، مرجانها و موجودات آبزی را ببینید و لمس کنید. البته حواستان باشد کدامهارا لمس میکنید!

البته سفر به تایلند دلیل نمیخواهد همه این کشور را میشناسند و ممکن است بارها به آن سفر کرده باشند، اما در ادامه قصد داریم چند مورد از 

تایلند جاذبه های طبیعی و سواحل فوق العاده ای دارد که زیباترین انها در جزایر این منطقه هستند، در ادامه جزایر شگفت انگیز تایلند را معرفی خواهیم کرد.

تست کردن انواع غذاها مخصوصا اگر بدانید که با چه موادی پخته شده اند بسیار لذت بخش است غذاهای تایلند را بیشتر بشناسیم.

به "آکواریوم زیر آب پاتایا" امتیاز دهید

6 کاربر به "آکواریوم زیر آب پاتایا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آکواریوم زیر آب پاتایا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید