آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام

نشست خبری آپ بهمراه شرکت سمات با موضوع ارائه خدمت سجام بر روی اپلیکیشن آپ با حضور حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت و حسین فهیمی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی برگزار گشت.

آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام

در این نشست حامد منصوری، مدیرعامل آپ دلیل اینکه سامانه سجام را در اپلیکیشن آپ راه اندازی کرده اند، توضیح داد و گفت: اولین دلیل ما تسهیل احراز هویت برای مردم است. اکنون 40 میلیون نفر آپ را دانلود کرده اند و ورود به این سامانه می تواند کار را برای عده ای راحت تر کند.

وی در ادامه گفت امروزه شاید فعالان بازار بورس کمتر از چهار درصد جمعیت کشور را تشکیل دهند، ما می خواهیم این رقم را به 20 درصد برسانیم. هدف دیگر ورود به سجام رقابت سالم تر و شفاف تر در بازار سرمایه است.

در ادامه این نشست خبری حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با اشاره به اینکه آپ با ایجاد ثبت نام و استعلام سجام در اپلیکیشن خود قدم اول برای ورورد به بازار سرمایه را برداشته، گفت: اکنون حداقل زیرساخت در بازار سرمایه فراهم شده و شرکت ها و کسب وکارها در حوزه فناوری و فین تک می توانند خدمات جدیدی را با استفاده از تکنولوژی های جدید در این بازار تعریف کنند. به عبارتی از راه بقای کسب وکارهایی که مبتنی بر تکنولوژی هستند این است که شرکت ها باید متناسب با ذائقه فعالان بازار سرمایه و میزان ورود به آنها خدمات جدیدی ارائه دهند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: بروزرسانی: 6 مهر 1398 شناسه مطلب: 465

به "آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپ همراه با فعالان بازار سرمایه و معرفی خدمت سجام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید