آذری: بازی با الغرافه یکی از سخت ترین مسابقات بین المللی ما است، موعد چک دوم تبریزی فرداست

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت که این تیم برای شکست دادن الغرافه با تمام وجود در زمین مسابقه مبارزه خواهد نمود.

آذری: بازی با الغرافه یکی از سخت ترین مسابقات بین المللی ما است، موعد چک دوم تبریزی فرداست

سعید آذری در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط فعلی ذوب آهن بعد از پیروزی برابر الکویت گفت: بازی با الکویت خیلی سخت بود ولی نکته امیدوارنماینده این بود که بعد از چند هفته در یک بازی مهم به برد رسیدیم. تیم ما نشان داد که توان ایستادگی کردن در برابر سختی ها و انتقادها را دارد. این برد روحیه بخش بود. ما تیمی را شکست دادیم که 2 بار قهرمانAFC کاپ شده، قهرمان لیگ کویت است و در 36 بازی هم شکست نخورده بود. آنها تیم با کلاسی بودند ولی خدا را شکر که با درایت و بررسی خوب منصوریان و دیگر اعضای کادر فنی و همچنین کوشش بازیکنان توانستیم این بازی سخت را با برد پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به دیدار روز سه شنبه تیمش با الغرافه قطر مطرح کرد: بازی با الغرافه یک داستان دیگر است، آنها در کشور خودشان بازی می نمایند و بازیکنان خوبی استخدام نموده اند که می توان به مهدی طارمی مهاجم توانمند ایرانی اشاره نمود. این بازی یکی از سخت ترین بازی های بین المللی ما است ولی نقطه قوت ما مبارزه کردن تا آخرین لحظه است. نتیجه در فوتبال قابل پیش بینی نیست اما با تمام وجود برای پیروزی برابر الغرافه مبارزه خواهیم کرد. متاسفانه محمدرضا خلعتبری را از دست داده ایم ولی بچه ها کوشش می نمایند تا در قطر به پیروزی برسیم.

باشگاه ذوب آهن برای نقد شدن چک انتقال مرتضی تبریزی به باشگاه استقلال، چالش هایی را با مسئولان این باشگاه پیدا کرد. مسئولان ذوب آهن بعد از مدت ها که پیروز به مذاکره با مسئولان استقلال نشدند، در نهایت با اسپانسر باشگاه مبادله ای انجام دادند، آذری در مورد این موضوع گفت: هیچ وقت دوست نداشتیم مانع از پیشرفت کسی شویم، درست است که مسئولان استقلال در بحث حقوقی زرنگ هستند ولی در این زمینه حرفه ای عمل نکردند. کوشش ما برای مذاکره با مسئولان استقلال نتیجه نداد و بنده آخرین بار 4 ماه پیش صدای آقای فتحی را شنیدم. در نهایت با اسپانسر مذاکره کردیم و چک 900 میلیونی با چند چک مبادله شد. چک اول با یک هفته تاخیر نقد شد. موعد چک دوم فردا و موعد چک سوم هم هفتم اسفندماه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آذری: بازی با الغرافه یکی از سخت ترین مسابقات بین المللی ما است، موعد چک دوم تبریزی فرداست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: بازی با الغرافه یکی از سخت ترین مسابقات بین المللی ما است، موعد چک دوم تبریزی فرداست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید